Bakıda polisdən əməliyyat - ANBAAN GÖRÜNTÜLƏR
20-02-2026 15:00 22 Baxış
Xətai Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşları tərəfindən narkotiklərin qanunsuz dövriyyəsinə qarşı növbəti əməliyyat keçirilib.
DİN mətbuat xidmətindən Tvit.az-a verilən xəbərə görə, tədbir zamanı əvvəllər də məhkum olunmuş 45 yaşlı Azər Abdurəhmanov, 33 yaşlı Turan Yusibov və 32 yaşlı Nuran Faiqoğlu saxlanılıblar. Onlardan 24 kiloqram 500 qram narkotik vasitə olan marixuana və 1000 ədəd psixotrop tərkibli metadon həbi aşkarlanıb.
Saxlanılan şəxslər narkotikləri sosial şəbəkələrdə tanış olduqları şəxsiyyəti istintaqa məlum olmayan İran vətəndaşından paytaxXətai Rayon Polis İdarəsi, narkotik əməliyyatı, Azər Abdurəhmanov, Turan Yusibov, Nuran Faiqoğlu, marixuana, metadon, DİN mətbuat xidməti, cinayət işi, polis əməliyyatı, Azərbaycan xəbərlərit ərazisində satmaq məqsədilə əldə etdiklərini bildiriblər.
Faktla bağlı cinayət işi başlanılıb, araşdırmalar davam etdirilir.